עורך דין לגירושים – מהחיים

ככה ברגע אחד, ברגע קל, ברגע שהכל משתנה, ברגע שחיים כפולים מתגלים, ברגע שאת בטוחה שהכל פנטסטי, וגם אם קצת קשה, אז מה, אז זהו? בורחים? עורך דין לגירושין?

כנראה שזהו אני חטפתי את ההלם של חיי, וכך חרב עליי עולמי. כשקיבלתי טלפון, ממישהי ש"אוהב" אותי או לא, למי איכפת, הבנתי שמפה אין דרך חזרה, מפה אפשר רק להתגרש, אלא שלא היה לי מושג בכלל איך לעשות את זה המילה גירושים הרתיעה אותי. עורך דין לגירושין הוא אדם שמעולם חשבתי לפגוש…לי אמרתי לעצמי זה לא יקרה.

לא היתה לי בעיית פרנסה, לא היתה לי בעיית רכוש, היה לנו כסף בבנק ועדיין חששתי. חששתי מאוד ולא ידעתי נפשי מרוב דאגות ותסכול אבל עשיתי את זה.

אני לא יודעת מה עדיף, גישור או לא גישור, עורך דין לגירושים, אולי עדיף משא ומתן על תביעה משפטית?  לבסוף דווקא בחרתי בדרך של להגיש תביעה אבל במחשבה אחרת, בסופו של דבר, הייתי יכולה גם אחרת.
קיבלתי המון עצות, המון דעות, המון נושאים שיכולים להציל או לא, בית דין רבני, בית משפט לענייני משפחה, בסוף קיבלתי ייעוץ מעורך דין לגירושין ובחרתי בדרך של הגשת תביעות לבית משפט לענייני משפחה, כי אמרו לי שהשופטים שם יהיו לטובת האישה.

אני כן, אני שנבגדתי, שנוהלו כלפיי חיים כפולים, אני שנקרעתי בלילות מרוב צער, החלטתי שאני נלחמת בכל הכוח ובסוף הגענו לפשרה. נחתם הסכם גירושים לאחר פשרה. לא יודעת לומר מה עדיף, אבל אולי כן כדאי דווקא לנסות את הליך הגישור, שמעתי ממספר אנשים שזה עובד, אצלי הסיפור היה גמור וחשתי מאוד פגועה בעקבות הבגידה, אבל הכל נגמר ונגמר בשלום, עם עורכי דין האומנם, אך בדרך יפה, הגענו להסכם וקיבלתי את מה שמגיע לי.
לכל אלו שנבגדו אני רוצה לומר – אל תתייאשו, אל תיכנעו, אל תישברו, טיפול טוב עם עורך דין לגירושים יוציא אתכן מהמקרה בראש מורם ועם תקווה לדרך טובה יותר. מה לי היה חשוב הוא להתחיל את הפרק ב' שלי בצורה טובה ולא להישאר בפרק א' לכל חיי.