בגידה ויתרונותיה

נבגדת? פעל בחוכמה.  נתפסת בוגד? לא הכול אבוד.

1. עדיף לגלות את הבגידה מוקדם ככל שאפשר, חרף הכאב הכרוך בה. משנחשפה בגידה: על בן זוג נבגד להחליט לאן פניו מועדות, האם ברצונו ליתן הזדמנות נוספת לחיים משותפים? אם כן, כדאי לפנות לטיפול זוגי. האם להתנות את החיים המשותפים בתנאים מסויימים? במקרה זה כדאי להיוועץ עם מומחה משפטי בתחום, ולשקול חלופה של הסכם שלום בית גירושין. האם לקראת הליך גירושין? במקרה זה, רצוי לא לחשוף את המידע שקיים בידכם, אלא לפנות עם מידע זה למומחה משפטי בתחום.
2. איתותים: בגידה יכולה לאותת לבן זוג נבגד, שהתנהלותו בחיי הנישואין אינה כשורה. מהלך זה, יכול להוביל לפנייה למטפל זוגי והבעת רצון לשיפור המערכת הזוגית.
3. הבגידה חושפת את פניו האמיתיות של צד "בוגד".
4. חשיפת בגידה ופעולות חכמות, יכולות להקנות יתרון משמעותי לצד אשר גילה זאת מהבחינה המשפטית. חשוב לא לפעול בדרך אמוציונאלית, אלא להתמקד בדרכים הרציונאליות, שיגשימו את המטרה אותה הוא רוצה להשיג.
5. נתפסת בוגד? קיימים נושאים של משמורת ומזונות קטינים, בהם לרוב, אין חשיבות משמעותית לנושא הבגידה. עם זאת, בנושאים כגון מזונות אישה ונושאים רכושיים, קיימים פערים בין הערכאות, זו אחת הסיבות שחשוב להיוועץ עם מומחה בתחום הגירושין, ע"מ לפעול בצורה חכמה.
6. בגידה גולמת בחובה יתרונות רבים בהליך גירושין. אל לכם לעשות מעשים שאינם משרתים את האינטרסים, אל תשתמשו באלימות מילולית כלשהיא או פיזית או בכל דרך אחרת אשר לא מועילה לאינטרסים שלכם. יש לפעול בצורה טקטית, על מנת להשיג את המטרות שהצבתם לכם.