אסטרטגיית גירושין

בניית אסטרטגיית גירושין חשובה לצורך השגת מטרות הלקוח.

סמכות השיפוט בעניינים הקשורים לגירושין מסורה לשתי ערכאות משפטיות – בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה.

טרם הגשת תובענות לערכאות השיפוטיות, בנושאים רבים יש צורך בפעולה מקדימה שעניינה פתיחת הליך של יישוב סכסוך. המדובר בהליך שמטרתו לנסות וליישב את הסכסוך בין הצדדים ללא ניהול הליכים משפטיים.

ככל שהליך היישוב סכסוך לא צולח, ובחלוף מספר הימים הקבועים בדין, הצד שפתח בהליך היישוב סכסוך רשאי להגיש תובענות ולבחור את הערכאה המשפטית – בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני.

יש חשיבות רבה לבניית אסטרטגיית גירושין. בחירת ערכאה משפטית מתאימה תוך לקיחה בחשבון של כל הפרמטרים הנדרשים להשגת טובת הלקוח.

עורך הדין ערן עזרא הינו נוטריון, מגשר ובאמתחתו ניהול של מאות תיקי גירושין מורכבים. לכל תיק גירושין יש נסיבות ספציפיות ולכן חשוב לנתח את המקרה תוך גיבוש אסטרגייה כוללת לעניין הרכוש, אחריות הורית, זמני שהות, מזונות ילדים, מדור הילדים, גירושין וכל הנושאים האחרים הנלווים להליך הגירושין.

המדובר בדיני נפשות. בחלק מהמקרים ניתן לסיים את ההליך בהסכמה ובמקרים אלו – מומלץ לקבל ייעוץ אישי פרטני לנסיבות הספציפיות ולעשות את המאמצים הראויים בכדי למצות את המשא ומתן בדרכי הסכמה וללא הליכים משפטיים. במקרים בהם לא ניתן להגיע להסכמות, לפחות לא בשלב הראשון, מומלץ לבנות אסטרטגייה משפטית ראויה לניהול ההליכים.

בשנים האחרונות יש שינויים במגמת הפסיקה לנושאים הקשורים להליכים המשפטיים. השינויים קשורים הן לנושאים רכושיים והן לנושאים הקשורים לקטינים, לרבות אחריות הורית ומזונות ילדים.

משרדו של עורך הדין ערן עזרא בעל ניסיון רב בניהול הליכי גירושין מורכבים ביותר הן בבית המשפט לענייני משפחה והן בבית הדין הרבני. כל לקוח של המשרד מקבל טיפול יסודי, אמין ומקצועי. משרדו של עורך הדין ערן עזרא חרט על דגלו מתן שירות מקצועי ויחס אישי בפתרון כל בעיה משפטית.

יש חשיבות רבה לפנות לעורך דין לגירושין המתמחה ספציפית בתחום של דיני משפחה אשר יבנה עבורך אסטרטגיית גירושין מותאמת אישית, תוך התייחסות אינטגרטיבית לכלל נסיבות המקרה הספציפי שלכם.