תפריט
לשיחת ייעוץ חייגו עכשיו!

03-6442224

פעל בחוכמה

פעל בחוכמה!

  • חשפתם בגידה? אל תפעלו על פי אמוציות, אלא יש לעצור ולתכנן את המהלכים בצורה אסטרטגית. כל עוד המידע והראיות בידכם, אל לכם למהר ולחשוף בפני בן הזוג ה"בוגד" את המידע הרלוונטי, אלא יש לפעול בדרך חכמה.
  • חושד בבגידה? לא למהר לחוקרים פרטיים. חוקרים פרטיים עולים סכומי עתק והתוצאות המשפטיות לחשיפות מוגבלות מאוד ולעיתים, אף עלולות לסבך אתכם בפלילים. מעבר לזאת, ייעוץ משפטי עם מומחה בתחום, יבהיר לכם בצורה בהירה ונהירה, אילו ראיות ניתן וכדאי לחשוף בבית דין רבני ואילו כדאי ורצוי בבית משפט לענייני משפחה.
  • קלטות? היזהרו! לרוב, זה לא חוקי להקליט שיחה שאינכם מהווים חלק ממנה – המדובר בעבירה פלילית. צילומים במצבים מסוימים ובזמנים מסוימים יכולים להוות עבירה פלילית.
  • החלטתם לפעול? יש לקבל ייעוץ בנושא. חשוב שלא להיות פזיזים בדרך של פנייה לערכאות הרלוונטיות. פנייה בצורה לא חכמה, ובנימוקים שלא משכנעים או לא מוכרים בדין, יכולים להסב לכם נזקים, שיהיה מאוד קשה להתמודד עימם לאחר שהם הוגשו.
  • בן זוג ש"בגד", במצבים מסוימים, מאוד מעוניין להשתחרר מברית הנישואין, ואל לבן הזוג שנבגד לרוץ לבי"ד רבני ולאפשר לו את שחפץ ליבו. יש לפעול בדרך אסטרטגית על מנת להשיג את היתרונות הגלומים בהליך.

עוד באותו נושא:

קביעת ממזרות

כאשר ילד נולד מחוץ למסגרת נישואין, הוא מוגדר על פי חוק כ"לא חוקי",אך על פי ההלכה, אשר מכנה ילד כזה כ"ממזר", הכוונה היא לתת תאור קשה

קרא עוד...
השלכות משפטיות בגירושין

א. השלכות משפטיות:   1. רכוש קיים הבדל בין דין אזרחי לבין דין תורה. נושא מירוץ סמכויות, מקבל ארשת חשיבות בעניין הרכוש, חרף העובדה שבימ"ש לענייני

קרא עוד...
בגידה ויתרונותיה

נבגדת? פעל בחוכמה. נתפסת בוגד? לא הכול אבוד. 1. עדיף לגלות את הבגידה מוקדם ככל שאפשר, חרף הכאב הכרוך בה. משנחשפה בגידה: על בן זוג

קרא עוד...
בגידה בגירושין

בגידה בגירושין – האם צד שבגד בבן הזוג מאבד את רכושו? את המשמורת על הילדים? את השותפות בזכויות ממקומות העבודה? הנושא סבוך מבחינה משפטית והלכתית.

קרא עוד...
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 47 ביקורות
×
js_loader
a5
ערן עזרא – משרד עורכי דין ונוטריון
מחובר/ת
למעבר מהיר לשיחת ווטאסאפ עם עורך דין >>